Biznesowy komputer typu all-in-one

Do oferty Lenovo dołącza nowy, przeznaczony dla przedsiębiorstw 23-calowy komputer typu all-in-one, wyposażony w dotykowy ekran Full HD, procesor Calpella oraz liczne zabezpieczenia.

Lenovo poświęca trochę swojej uwagi segmentowi biznesowemu, wprowadzając na rynek komputer stacjonarny typu all-in-one, wyposażony w 23-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ponadto w wyposażeniu nie zabraknie jednego z procesorów Core i3 lub Core i5, maksymalnie 1 TB miejsca na dane przy pomocy różnej kombinacji dysków twardych i napędów SSD, nagrywarki DVD, 2-megapikselowej kamery internetowej, łączności WiFi i Bluetooth, 2-watowych głośników oraz oczywiście systemu operacyjnego Windows 7 w różnych wersjach.

Nad zabezpieczeniami komputera czuwać będzie Trusted Platform Module (TPM) do zarządzania kluczami i procesami szyfrującymi, wzmacniającymi bezpieczeństwo. Obecna jest również technologia vPro, dla lepszej współpracy z serwisantami.

Komputer ThinkCentre M90z jest już dostępny w sprzedaży, w cenie zaczynającej się od 900 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 3100 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.