Druga fala tańszych telefonów Wave z plartformą Bada

Chociaż smartfon Samsung Wave z nowym systemem Bada trafił na rynek niespełna miesiąc temu, to koreański producent zapowiada już drugą falę urządzeń - Wave 2 oraz Wave 2 Pro.

Nie minął miesiąc od rynkowej premiery Samsunga Wave, a Samsung, podczas targów CommunicAsia 2010, prezentuje nową generację telefonów Wave, opierających się na nowej, autorskiej platformie Samsunga – Bada. Obydwa nowe modele o oznaczeniu S5250 (Wave 2) oraz S5330 (Wave 2 Pro) wyposażone są w 3,2-calowy ekran dotykowy TFT, czterozakresową łączność GPRS, 80 MB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart pamięci microSD, 3-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność WiFi 802.11b/g/n i Bluetooth 2.1 oraz społecznościową funkcję Social Hub. Jedyną różnicą pomiędzy dwoma urządzeniami jest obecność fizycznej klawiatury QWERTY w modelu Wave 2 Pro, przez co również jest on nieco grubszy.

Sądząc zatem po specyfikacji, są to telefony ze średniej półki cenowej, a ich cena nie powinna przekroczyć 700 – 800 złotych, choć nie została oficjalnie podana. Telefony trafią najpierw na rynek rosyjski i azjatycki – w sierpniu 2010 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.