Edytor wideo w serwisie YouTube

Edycja wideo bezpośrednio w YouTube’ie

Największy serwis z filmikami rozpoczyna testy nowej funkcji, która umożliwi użytkownikom podstawową edycję materiałów wideo bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Po dodaniu funkcji strumieniowego przesyłania wideo na żywo, YouTube tym razem rozszerza swoją funkcjonalność o nowe rozwiązanie – podstawową edycję wideo. Chociaż testowana funkcja ma bardzo ograniczone możliwości, to bez problemu można wykonać niektóre czynności bezpośrednio w przeglądarce internetowej, co z pewnością uprości i przyspieszy proces umieszczania edytowanych filmów na serwerach YouTube’a. Nowa funkcja dostępna jest poprzez kanał TestTube i pozwala między innymi na połączenie kilku filmików, przycięcie początku lub końcówki wideo, dodanie ścieżki dźwiękowej lub stworzenie nowego materiału. Z pewnością, jeśli funkcja przyjmie się wśród użytkowników, Google będzie rozszerzać jej możliwości.

Aby przetestować nową funkcję edycji wideo, należy odwiedzić tę stronę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.