Facebook-killer od GG Network

GG Network zaprezentowało dziennikarzom autorską mieszaninę portalu a'la Facebook i webowego komunikatora internetowego. Publiczne beta-testy zaczną się jutro.

Już jutro czeka nas niemała rewolucja w polskim Internecie, która może nieco namieszać jeśli chodzi o statystyki odwiedzin. GG Network zaprezentuje wtedy bowiem publiczną wersję rozwojową zupełnie nowego portalu, GG.pl, który będzie łączył wszystkie dotychczasowe usługi spółki, w tym komunikator i poczta, w nowoczesnym, opartym na AJAX-ie portalu nieco przypominającym Facebooka.

GG.pl to Gadu-Gadu w przeglądarce, Poczta, Moja Generacja, Redio, Galerie zdjęć i gry w przeglądarce a wszystko to zgrabnie poukładane w lekkim, dynamicznym portalu. Czy Facebook i nasza-klasa.pl mają się czego obawiać, dowiemy się jednak dopiero po uruchomieniu serwisu, bowiem wszystko i tak będzie zależeć od sympatii i antypatii użytkowników. Biorąc jednak pod uwagę liczbę użytkowników komunikatora Gadu-Gadu (a ten będzie ściśle zintegrowany z portalem), to spółka ma całkiem niezłe szanse na zawojowanie rynku na nowo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.