iPhone 4 i zamienione przyciski głośności

Kolejny, tym razem nieco zabawny i drobny problem z iPhone'em 4. Jak się okazuje, wybrane "kolekcjonerskie" egzemplarze posiadają zamienione miejscami przyciski do regulacji głośności.

– Plus i minus to jedyne, plus i minus to jedyne co widzę, plus i minus to jedyne co słyszę, plus i minus to jedyne czym żyje – rapował swego czasu Kaliber 44. A my, widząc najnowsze doniesienie o kolejnym problemie z iPhone’em 4, po obudowie, ekranie i odbiorem sygnału, puściliśmy to sobie dla przypomnienia. Albowiem w iPhone’ie 4 plus oznacza minus a minus oznacza plus.

No dobrze, a teraz czytelnie i po polsku: niektóre z egzemplarzy iPhone’a 4 mają zamienione przyciski do regulacji głośności. Plus przycisza a minus przygłaśnia. Na szczęście, problem ten dotyczy wybranych egzemplarzy i jesteśmy pewni, że wymienić telefon będzie można bez problemu u autoryzowanego przedstawiciela Apple’a.

Źródło: 9 to Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.