Samsung Galaxy Tab, obok nowego smartfona Galaxy S

Kolejne informacje o tablecie Samsunga

Do Sieci wyciekły kolejne informacje o tablecie firmy Samsung - dowiadujemy się, że urządzenie z systemem Android ma posiadać ekran Super AMOLED oraz rozmowy głosowe.

Wychodząc z założenia, że dzień bez informacji o tablecie Samsunga jest dniem straconym, w Sieci pojawia się filmik prezentujący tablet Galaxy Tab w akcji. Co ciekawe, model widoczny na filmiku różni się nieco od wcześniejszego modelu, którego widzieliśmy zdjęciach – zamiast fizycznego D-pada, mamy tu dotykowe przyciski umieszczone na dole przedniego panelu. Tablet ma posiadać 7-calowy, dotykowy ekran Super AMOLED, a także najprawdopodobniej funkcję dzwonienia, na co wskazuje wersja interfejsu użytkownika Touch Wiz oraz ogromna, ekranowa klawiatura numeryczna.

Z wcześniejszych informacji wiadomo, że tablet Galaxy Tab posiadać będzie system operacyjny Google Android 2.2, procesor Cortex A8 z taktowaniem 1,2 Ghz oraz 16 GB wbudowanej pamięci.

Premiera szykowana jest na końcówkę 2010 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.