Koszmar Alana Wake’a narodzi się na nowo

Alan Wake, mimo dość kiepskich wyników sprzedaży, najprawdopodobniej będzie rozwijany. Po Sieci zaczął krążyć 15-sekundowy zwiastun "czegoś nowego".

Alan Wake przez wielu (w tym Maćka) został uznany za jedną z najlepszych gier na Xboksa 360. Gra w większości zebrała bardzo entuzjastyczne recenzje (tradycyjnie, zdarzały się wyjątki, przez co średnia ocena, wg serwisu Metacritic, wynosi około 80%). Gracze jednak nie podzielili tego entuzjazmu i superprodukcja Microsoftu i Remedy sprzedaje się co najmniej kiepsko. To jednak nie ostudziło zapału programistów, którzy już szykują nam nowe odcinki przygód pisarza horrorów. Mają stanowić pomost pomiędzy pierwszym sezonem, czyli właściwą grą, a drugim, który być może zostanie stworzony jako wielki dodatek lub zupełnie nowa gra.

Czego możemy się spodziewać? Na razie, nie wiemy praktycznie nic. Remedy trzyma buzię na kłódkę i za nic nie chce jej otworzyć. Na razie musimy zadowolić się 15-sekundowym zwiastunem, z którego praktycznie nic nie wynika. Zresztą, zobaczcie sami:

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.