Microsoft: mamy drobną obsuwę w aktualizacji Hotmaila

Uaktualnianie webmaila Microsoftu trwa dłużej, niż się spodziewano. W przeciągu dwóch tygodni raptem jeden procent użytkowników może się cieszyć nowym Windows Live Hotmail.

Aktualizacja Windows Live Hotmail idzie co najmniej powoli. Jak się udało nam dowiedzieć, użytkownicy nie są dzieleni na kraj pochodzenia, wersję językową czy podobne kryteria – zamiast tego uaktualniane są po prostu kolejne klastry serwerów. Może się więc okazać, że ten sam użytkownik posiadający dwa konta w usłudze, na jednym może mieć już nowego Hotmaila, a na drugim wciąż starego.

Okazało się również, że Microsoft podczas wdrażania wykrył drobne problemy w usłudze, dlatego też usługa na razie została wdrożona raptem jednemu procentowi użytkowników. Gigant zapewnia jednak, że pozostałe 99 procent będzie mogło się cieszyć nowym webmailem najpóźniej „w przeciągu paru tygodni”.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.