Tylko 500 sztuk telefonów Microsoft Kin znalazło swoich nabywców?

Microsoft sprzedał ledwie 500 sztuk swoich smartfonów Kin?

W Sieci pojawiły się informacje, jakoby Microsoft miał sprzedać zaledwie 500 egzemplarzy swoich telefonów z serii Kin od momentu ich amerykańskiej premiery w maju 2010 roku.

Według anonimowych źródeł magazynu Business Insider, zaledwie 500 sztuk nowych telefonów komórkowych Microsoftu znalazło swoich nabywców w Stanach Zjednoczonych od momentu premiery w maju 2010 roku. Brzmi to dość abstrakcyjnie, chociaż przyznać trzeba, że nowe smartfony Microsoftu – Kin One oraz Kin Two – nie miały zbyt udanego początku, głównie za sprawą reklamujących ich spotów, które miały namawiać do sextingu. Tak czy inaczej, ciężko uwierzyć „anonimowym źródłom”, że zaledwie 500 sztuk smartfonów Microsoftu padło łupem Amerykanów, chociaż z drugiej strony dziwi fakt, że gigant z Redmond od czasu premiery swoich urządzeń ani razu nie chwalił się wynikami sprzedaży…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.