Motorola oficjalnie o smartfonie DROID X

DROID X to efekt współpracy trzech firm - Motoroli, Google'a oraz Verizon. To nowy smartfon z systemem Android, który ma rywalizować o rynek z nowym iPhone'em 4.

Firmy Motorola, Verizon oraz Google oficjalnie zapowiadają premierę nowego smartfona z systemem Android. Urządzenie o nazwie DROID X jest wyposażone w 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, procesor z zegarem 1 GHz, 8 GB pamięci ROM, 16-gigabajtową kartę pamięci microSD w zestawie, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów w jakości HD (720p), złącze HDMI, wsparcie dla DLNA, łączność WiFi, Bluetooth 2.1, port USB 2.0, nawigację GPS oraz baterię o pojemności 1570 mAh. Nad wszystkim czuwa system Android 2.1, który będzie można zaktualizować do wersji 2.2. Motorola dorzuca także trzy mikrofony aby zredukować do minimum hałas.

Smartfon dostępny będzie niestety wyłącznie w Stanach Zjednoczonych u operatora Verizon, w cenie 200 dolarów przy podpisywaniu 2-letniej umowy.

Sprawdź też, który smartfon wygrywa w naszym rankingu!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.