Telefon mierzy 98,5 x 48,5 x 14,35 mm, zaś waży 83,5 grama

Multimedialny slider za 300 złotych

Samsung wprowadza na rynek niedrogi, multimedialny telefon komórkowy typu slider, wyposażony m.in. w aparat cyfrowy oraz szybki dostęp do Facebooka.

Samsung E2550 to niedrogi slider, który wyposażony jest w 2-calowy ekran TFT, gniazdo kart pamięci microSD z obsługą kart do 8GB, radio FM, technologię SoundAlive, dzięki której dźwięki zyskują głębokie, czyste brzmienie, odtwarzacz formatów MP3, AAC, WMA i Wave, a także łączność Bluetooth 2.1 oraz port USB 2.0. Ponadto, telefon wyposażono w 1,3-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją nagrywania filmów. Dla wielbicieli portali społecznościowych Samsung przygotował skrót do Facebooka na pulpicie telefonu, dzięki czemu można się błyskawiczne połączyć, wysyłać wiadomości czy edytować profil. Bateria o pojemności 800 mAh zapewnia do 550 minut rozmowy lub 550 godzin czuwania.

Samsung E2550 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 279 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.