Netbook Eee PC z wbudowanym modemem 3G

W srebrnej lub czarnej obudowie umieszczono 2 GB pamięci operacyjnej, 250-gigabajtowy dysk twardy oraz procesor Intel Atom Z520 (1,33 GHz).

Użytkownik może korzystać z 12-calowego ekranu LED, na którym zobaczy między innymi znany interfejs systemu operacyjnego Windows XP Home. Dzięki wbudowanemu modemowi HSDPA 3G, netbook Eee PC 1201HAG pozwala na korzystanie z Internetu w każdym miejscu, w którym można uzyskać połączenie z siecią telefonii komórkowej.

Netbook serii Eee PC ma zapewniać do 8 godzin pracy na baterii, co jest możliwe dzięki technologii Asus S.H.E. (Super Hybrid Engine), która zwiększa efektywność zasilania. Godna uwagi jest także duża klawiatura i multidotykowy panel.

Kontakt ze światem możliwy jest między innymi za pośrednictwem standardu WiFi 802.11/n, a także interfejsu Bluetooth. Przydatny okaże się czytnik kart 2 w 1 oraz trzy złącza USB. Wymiary modelu wynoszą: 296/208/33,3 mm, zaś waga to 1,40 kg. Cena netbooka Asus Eee PC 1201HAG w internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 1 699 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.