Również konsole do gier takie jak Nintendo Wii oferują możliwość konfiguracji sieciowej za pomocą przyciśnięcia jednego guzika. Info: www.nintendo.com, cena: ok. 700 zł

Nintendo pewne swojej pozycji na rynku

Dyrektor amerykańskiego oddziału Nintendo twierdzi, że konsola Wii dalej sprzedaje się znakomicie i że jego firma nie ma się czego obawiać.

Reggie Fils-Aime podał najnowsze statystyki dotyczące gier na Wii, które mają dowodzić, że konsola ta, wbrew coraz popularniejszej opinii, ma się wciąż bardzo dobrze. Faktycznie, ilość sprzedanych tytułów według danych Nintendo przewyższa wyniki Xboksa 360, PlayStation 3 i PlayStation 2.

– Jeśli chodzi o rynek amerykański, wystarczy spojrzeć na tabelę uwzględniającą czas istnienia konsoli na rynku i sprzedaż gier, i wyjdzie na to, że są wyniki są wielokrotnie lepsze od PS2 i od obecnej generacji konsol – komentuje Fils-Aime.

Wii ma się jednak czego obawiać. Premiera Kinekta i Move’a odebrały sporo wyjątkowości tej konsoli. Wii może teraz liczyć wyłącznie na swoje znakomite marki gier, niedostępne dla innych konsol.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.