Nokia N9 pojawia się w Internecie

Niepotwierdzony przeciek wideo pokazuje nieco informacji o następcy Nokii N8, czyli "zabójczej" N9 z klawiaturą QWERTY i interfejsem dotykowym.

Według niepotwierdzonych informacji i klipu, który może okazać się mistyfikacją, N9 być może będzie pierwszą Nokią, która działała pod kontrolą systemu operacyjnego MeeGo. Co ciekawe, fiński koncern nie dementuje autentyczności filmiku (ale też jej nie potwierdza), ale próbuje odwrócić od niego naszą uwagę dość odważnymi stwierdzeniami na odbywającej się właśnie konferencji Nokia Connection.

Jo Harlow, wicedyrektor działu smartfonów w tej firmie, przypominał, że Nokia cały czas ma największy udział w rynku, a nie żaden Android czy iOS. – Mamy największy udział rynkowy w dziale mobilnych urządzeń i największy w smartfonach, który jest najszybciej rozrastającym się działem rynku – mówił Harlow. Raz jeszcze zaprezentowano również działającą pod kontrolą Symbiana Nokię N8, nie podano jednak żadnych świeżych informacji na jej temat.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.