Pokrowiec dostępny będzie w Europie 15 czerwca w sklepach detalicznych Gucci'ego

Pokrowiec dla iPada od Gucci’ego

Włoski dom mody Gucci zaprezentował nową linię pokrowców dla tabletu Apple'a. Co ciekawe, jeden pokrowiec kosztuje mniej więcej połowę ceny samego urządzenia.

Domy mody często wybierają sobie różnego rodzaju urządzenia i projektują akcesoria, gadżety czy nawet współpracują przy tworzeniu tych urządzeń. Tym razem włoski dom mody, założony w 1921 roku przez Guccio Gucci’ego, zaprezentował linię pokrowców dla „magicznego” tabletu Apple’a, który znalazł już przeszło 2 miliony nabywców od czasu swojej premiery. Niestety, za markę trzeba słono zapłacić. Choć pokrowiec Gucci’ego wpada w oko i z pewnością wkomponuje się w styl i design iPada, to jeszcze bardziej wkomponował się w politykę cenową Apple’a. Otóż za jeden taki pokrowiec wykonany z neoprenu trzeba zapłacić 250 dolarów, podczas gdy skórzany odpowiednik kosztuje 290 dolarów. To ponad połowa ceny samego iPada.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.