- Możliwość łączenia się z naszymi telefonami, komputerami i innymi urządzeniami jest uważana za podstawową potrzebę człowieka - mówi Eva Elmstedt, dyrektor działu obsługi klienta w firmie Ericsson

Randka w ciemno z siecią Play

W sieci Play być może poznasz tajemniczą nieznajomą, nawiążesz nową znajomość lub po prostu będziesz klął na czym świat stoi. Wszystko przez dość nietypową awarię.

Telefon dzwoni, na ekranie „Mama”, odbierasz, a tu w słuchawce… namiętne i najwyraźniej nietrafione męskie a namiętne „cześć, piękna”. Takie rzeczy tylko w Erz… znaczy się, w Play’u. Wszystko to z powodu wciąż trwającej awarii tej telefonii komórkowej, która najwyraźniej ma problemy z rutowaniem połączeń. Karta SIM jest informowana o połączeniu z danym numerem, po czym nawiązywane jest połączenie z zupełnie innym. Informacje te potwierdza Biuro Obsługi Klienta w Play.

Do tej awarii radzimy podejść z dystansem – szkoda nerwów. A nuż odbierze piękna, długonoga blondynka z poczuciem humoru, która w wyniku rozmowy nas polubi, a potem się z nami spotka, a potem… to już pozostawiamy waszej wyobraźni.

0
Źródło: Alert24
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.