To już piąta edycja konferencji Microsoft Technology Summit w Polsce

Rusza rejestracja na Microsoft Technology Summit 2010

Microsoft Technology Summit 2010 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii. To największa tego typu konferencja w Polsce, którą w zeszłym roku odwiedziło blisko 3000 osób.

Podczas tegorocznej, piątej już edycji, przedstawione zostaną najnowsze technologie firmy Microsoft, które wkrótce pojawią się na rynku oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim.

Podczas licznych sesji oraz warsztatów wybranych i dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku IT, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak Cloud Computing & Online Services, Security, Identity & Privacy, tworzenie aplikacji konsumenckich & User Experience oraz tworzenie aplikacji Web. Jak co roku, uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będą laboratoria komputerowe, Strefa Ekspertów oraz trzecia edycja konkursu Speaker Idol.

– MTS jest wyjątkowym wydarzeniem w skali całego Microsoft i ma już stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez przez nas organizowanych – powiedział Jacek Murawski, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft. – To właśnie podczas tej imprezy dzielimy się najnowszymi osiągnięciami naszej firmy. Cieszę się, że to właśnie Polski oddział Microsoft prowadzi tak aktywną działalność propagowania nowoczesnych technologii. W bezpośredni sposób przekłada się to na wyniki polskich przedsiębiorstw – dodał.

Większość sesji MTS będzie prowadzona przez specjalistów Microsoft z polskiego oddziału firmy oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wśród nich znajdują się m.in. David Chappell, Mark Minasi i John Craddock. Łącznie w konferencji weźmie udział około 60 ekspertów z Polski i zagranicy. Swój udział zapowiedzieli także przedstawiciele czołowych firm z branży IT.

MTS 2010 odbędzie się 5 i 6 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1). Goście tegorocznej edycji konferencji będą mogli uczestniczyć w około 11 równoległych ścieżkach i około 100 sesjach i warsztatach technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, posegregowanych na około 13 obszarów tematycznych.

Poniżej podajemy ceny wejściówek na MTS 2010 (z VAT):

Rejestracja indywidualna

  • 690 zł brutto – w przypadku rejestracji do 30 czerwca,
  • 990 zł brutto – przy rejestracji dokonanej od 1 lipca do 31 sierpnia,
  • 2290 zł brutto – przy rejestracji od 1 do 13 września.

Rejestracja grupowa

(minimum 10 osób będących pracownikami tej samej organizacji):

  • 540 zł brutto – w przypadku rejestracji do 30 czerwca,
  • 790 zł brutto – przy rejestracji dokonanej od 1 lipca do 31 sierpnia,

Szczegóły dotyczące MTS 2010 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl.