Smartfon mierzy zaledwie 10 milimetrów grubości i waży 116 gramów

Samsung Galaxy S już dostępny w Polsce!

Smartfon Galaxy S z 4-calowym, pojemnościowym ekranem Super AMOLED, procesorem 1 GHz, 5-megapikselowym aparatem oraz systemem Android 2.1, dostępny jest w Polsce za 2000 zł!

Smartfon Samsung Galaxy S o nazwie kodowej i9000 jest już dostępny na polskim rynku. Urządzenie wyposażone jest w 4-calowy, pojemnościowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, procesor Samsung Hummingbird z taktowaniem 1 GHz, łączność WiFi 802.11b/g/n, łączność Bluetooth 3.0, system operacyjny Google Android 2.1 z nałożonym interfejsem użytkownika TouchWiz 3.0, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem i możliwością kręcenia filmów HD, nawigację GPS, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD, a także odtwarzacz filmów DivX, Xvid, H.264 i MPEG-4, drugi aparat do wideorozmów oraz ekranową klawiaturę w systemie Swype.

Samsung Galaxy S można kupić za 2000 złotych, między innymi w sklepie internetowym euro.com.pl. Model objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.