Samsung Galaxy S z dodatkową klawiaturą QWERTY

Samsung Galaxy S Pro z klawiaturą QWERTY

Samsung ma w zanadrzu jeszcze jedną wersję swojego super smartfona - Galaxy S Pro, który posiadać ma dodatkowo fizyczną klawiaturą QWERTY.

Podczas gdy Samsung Galaxy S trafia na półki sklepowe, w tym również w polskich sklepach, koreański producent przygotowuje kolejną wersję swojego super smartfona. Urządzenie o nazwie Galaxy S Pro na razie prezentowane jest jedynie nieoficjalnie, ale ma niewiele różnić się od modelu, który na rynek już trafił. Ważnym dodatkiem jest fizyczna klawiatura QWERTY.

Ponadto w wyposażeniu mają się znaleźć: procesor ARM Cortex A8 z taktowaniem 1 GHz, około 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 512 MB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci flash, łączność WiFi, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją nagrywania filmów 720p, przednia kamera VGA oraz drugi slot na kartę SIM. Nad wszystkim czuwać ma natomiast system operacyjny Google Android 2.1 wraz ze zaktualizowanym interfejsem Touch Wiz 3.0. Więcej informacji powinniśmy poznać wkrótce.

Samsung Galaxy S Pro miałby być o około 200 złotych droższy od „zwykłego” Galaxy S, który kosztuje w Polsce 2000 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.