Ultracienkie notebooki Asusa, pracujące przez 11,5 godziny

Asus rozszerza swoją ofertę o dwa nowe, ultracienkie notebooki, które wyposażone są w procesory Core i3 lub i5, oddzielną grafikę Nvidii oraz baterie, które pozwolą na 11,5 godziny pracy.

Nowe notebooki Asusa o oznaczeniach U35 oraz U45 mają dostarczyć dużą wydajność, przy zminimalizowanym zużyciu energii, dzięki czemu obydwa mogą pracować nawet przez 11,5 godziny po jednym ładowaniu 8-komorowej baterii. Jednocześnie zamknięte są w bardzo smukłych obudowach, mierzących mniej niż 25 milimetrów grubości. Modele różnią się od siebie jedynie przekątną ekranu – U35 posiada 13,3-calowy, zaś U45 – 14,1-calowy wyświetlacz.

Ponadto obydwa wyposażone są w jeden z procesorów Core i3 lub Core i5, wspartych przez technologię Super Hybrid Engine, która błyskawicznie podkręci częstotliwość pracy procesora, kiedy to jest potrzebne, co najmniej 2 GB pamięci DDR3, maksymalnie 500-gigabajtowy dysk twardy, zintegrowaną grafikę Intela oraz oddzielną grafikę Nvidia GeForce 310M, w ramach technologii Nvidia Optimus.

Tajwański producent nie podzielił się jednak informacją o dacie premiery i cenie nowych notebooków.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.