Adobe zabezpiecza najpopularniejszą wtyczkę do przeglądarek

Windows Phone 7 dostanie Flasha i AIR-a

Według Tima Andersona, autora bloga ITWriting, Adobe zaprezentuje zarówno Flasha jak i AIR-a w wersji dla systemu operacyjnego Windows Phone 7.

Po rozmowie z przedstawicielami Adobe podczas konferencji w Amsterdamie, Tim dowiedział się wielu ciekawych rzeczy o planach multimedialnego giganta. Jak się okazuje, AIR dla Androida jest już gotowy i prawie gotowy w wersji dla WebOS-a. Kończone są też prace dla BlackBerryOS i tu szczególna niespodzianka – dla Windows Phone 7.

Premiera zarówno AIR-a jak i Flasha dla Windows Phone 7 ma nastąpić „w przeciągu paru miesięcy od premiery systemu”. Czemu to jest tak istotne? Jak dotąd nie zapowiadało się, by Flash miał kiedykolwiek trafić na mobilny system Microsoftu ze względu na jego zmienioną architekturę. Wygląda jednak na to, że iOS pozostanie jako jedyny bez obsługi popularnej technologii Adobe.

0
Źródło: ITWriting
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.