Wyniki europejskich eliminacji do Masters of Overclocking Arena 2010

Poznaliśmy wyniki europejskich eliminacji światowego konkursu Masters of Overclocking Arena (MOA 2010). Event odbył się we Francji w dniach 26 i 27 czerwca, w podparyskim Disneylandzie.

Trzynaście drużyn złożonych z entuzjastów overclockingu pochodzących z 12 europejskich krajów współzawodniczyło ze sobą o wejście do Wielkiego Finału MOA 2010. Znamy już piątkę finalistów, którzy pojadą do Taipei, by stanąć w szranki z najlepszymi overclockerami z całego świata. Oficjalna tabela wyników przedstawia się następująco:

Pierwsze miejsce zajęli Elmor i ME4ME ze Szwecji. Druga lokata przypadła drużynie Mean Machine i MINK również ze Szwecji. Na trzecim miejscu uplasowali się Włosi Cische i Delex. Drużyna z Polski reprezentowana przez Rybę i Chaosa zajęła szóstą lokatę. Trzeba podkreślić, że ułamki procentów dzieliły naszych reprezentantów od wejścia do Wielkiego Finału MOA 2010.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.