Motion J3500 sprzedawany będzie z preinstalowanym systemem Windows 7

Wytrzymały, 12-calowy tablet PC

Firma Motion Computing przedstawia nowy tablet PC z ekranem dotykowym o przekątnej 12,1 cala, procesorem Core i5 lub i7 oraz obudową wytrzymałą na uderzenia czy upadki.

Nowe urządzenie firmy Motion Computing zdecydowanie nie będzie konkurować z iPadem i innymi, podobnymi mu tabletami, bowiem skierowane jest na zupełnie inny segment. Tablet PC o nazwie Motion J3500 wyposażone jest w 12,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, przy czym różnego rodzaju matryce mogą być stosowane, począwszy od wspomagania digitizerami, przez te o podwyższonej wytrzymałości, po multidotykowe panele pojemnościowe. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy jeden z procesorów Core i5 lub i7, 160-gigabajtowy dysk twardy lub 128-gigabajtowy napęd SSD, zintegrowany moduł łączności Gobi 2000 WWAN oraz 3-megapikselową kamerę.

Tablet PC jest przy tym niezwykle wytrzymały, jako że spełnia wojskowe wymogi wytrzymałości na upadki, uderzenia i innego rodzaju nieprzyjemności. Maszyna przy tym jest dosyć ciężka i oczywiście bardzo dużo kosztuje. Należy spodziewać się bowiem ceny przekraczającej 2500 dolarów.

Powiązane treści:

Tablet Huawei – najlepsze modele w rankingu tabletów

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.