Dziewczyny nie mogą żyć bez Facebooka

30 procent dziewczyn jest uzależnionych od Facebooka

Według najnowszych badań, opublikowanych przez Oxygen Media, aż jedna na trzy dziewczyny przegląda Facebooka zanim jeszcze pójdzie do łazienki tuż po obudzeniu się.

Firma Oxygen Media, operator telewizji kablowej skierowanej do młodszych kobiet, przeprowadziła badania dotyczące portalu społecznościowego Facebook i jego wpływu właśnie na młode kobiety. Okazuje się, że jedna trzecia przebadanych dziewczyn musi sprawdzić swój profil na Facebooku, zanim pójdzie do łazienki. Połowa z nich nie widzi nic złego w kompletnie nieznajomych „przyjaciołach”, a 42 procent nie widzi nic złego w umieszczaniu swoich zdjęć na Facebooku w stanie upojenia. Połowa z dziewcząt mogłaby bez problemu umówić się z dopiero co poznanym kolegą na Facebooku, a 49 procent uważa za normalne zaglądanie na konto swojego chłopaka, aby sprawdzić, czy za bardzo nie narozrabiał. Na szczęście, zdecydowana większość z nich nie zakończyłaby swojego związku poprzez portal społecznościowy. No tak, lepiej zrobić to przez smsa:)

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.