IVO Software założyli dwaj absolwenci Politechniki Gdańskiej - Łukasz Osowski i Michał Kaszczuk

Darmowa aplikacja, pozwalająca na słuchanie tekstów z komputera

IVO Software prezentuje pierwszy darmowy program komputerowy typu text reader, który pomaga wykorzystać potencjał syntezy mowy w codziennym życiu każdego z nas.

Oprócz tego, że IVONA MiniReader jest programem bezpłatnym, jego główną zaletą, odróżniającą od pozostałych aplikacji tego typu, jest niewielki rozmiar, dzięki czemu może być stale włączony w komputerze i w dowolnym momencie odtworzyć na głos wybrany tekst zaznaczony we wszelkich aplikacjach lub w przeglądarkach internetowych.

Dzięki programowi IVONA MiniReader czytanie (a w zasadzie słuchanie) tekstów, stron internetowych czy wiadomości e-mail staje się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Można z niego korzystać podczas pracy m.in. z pakietem Office, edytorem Word, przeglądarkami Internet Explorer i Mozilla FireFox. Uzupełnieniem IVONA MiniReader są głosy trial syntezatora mowy IVONA w standardzie SAPI 5.

Pełny program IVONA MiniRedaer można pobrać bezpłatnie ze strony producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.