Druga część przygód pirata Guybrusha Threepwooda już do kupienia w zupełnie nowej oprawie

LucasArts wypuścił do elektronicznej dystrybucji remake jednej ze swoich kultowych gier przygodowych. Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge to stara gra w zupełnie nowej oprawie audiowizualnej.

Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge jest dostępna tylko i wyłącznie w dystrybucji elektronicznej. W wersji dla Windows i Mac OS-a można ją kupić za 9,99€ poprzez platformę Steam. Gra dostępna jest również poprzez Xbox LIVE (800 punktów) i PlayStation Network (36 zł).

Młodszym czytelnikom przypominamy, że to remake drugiej części legendarnej serii gier przygodowych z początku lat dziewięćdziesiątych. Sama mechanika gry, jej fabuła i wszystkie jej elementy pozostały w stu procentach zgodne z oryginałem. Jedyne co się zmieniło, to grafika i dźwięk. Co ciekawe, można przełączać się dynamicznie pomiędzy obecną wersją oprawy audiowizualnej a tą z 1991 roku.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.