Druga generacja Motoroli DROID pojawia się na horyzoncie

W Sieci pojawia się coraz więcej informacji o nowym smartfonie Motoroli - Droid 2. Urządzenie ma być wyposażone w procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM i wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Wyciek letniego katalogu operatora Verizon sugeruje, że już w wakacje na rynek trafi druga generacja smartfonu Motorola Droid. Według najnowszych doniesień, które zresztą potwierdzają wcześniejsze plotki, Droid 2 ma być wyposażona w wysuwaną klawiaturę QWERTY, procesor z taktowaniem 1 GHz, 3,7-calowy ekran dotykowy, 512 MB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart pamięci microSD (karta o pojemności 8 GB w zestawie), 5-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność Bluetooth, WiFi oraz funkcję mobilnego hotspotu 3G. Nad wszystkim czuwać ma system operacyjny Google Android w wersji 2.1 lub 2.2, z nałożonym interfejsem użytkownika Motoblur po gruntownym remoncie.

Zabraknie jednak złącza HDMI oraz przedniej kamery do wideorozmów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.