Google włoży więcej wysiłku w tworzenie natywnych aplikacji

Google Me z grami społecznościowymi

Google Me żyje i ponoć ma się dobrze. Koncern z Mountain View obecnie negocjuje z twórcami gier społecznościowych, zdając sobie sprawę, jak duże miały znaczenie w popularyzacji Facebooka.

Google obecnie negocjuje z takimi firmami, jak Playdom, należące do Electronic Arts Playfish czy Zynga Game Network (ostatnio dofinansowane przez giganta). Wszystko to, by upewnić się, że Google Me nie odniesie tak rozczarowującego sukcesu, co Buzz. Wszystkie te informacje jednak pochodzą z przecieków i niefrasobliwych komentarzy osób związanych z Google’em, sam koncern, wraz ze swoim dyrektorem, odmawia komentarza i nawet nie chce potwierdzić samego istnienia projektu. Eric Schmidt, dyrektor Google’a, zapytany, czy serwis będzie podobny do Facebooka, odparł, że „świat nie potrzebuje klona”. Facebook wydał krótkie oświadczenie, w którym czytamy, że firma ta „nie może się doczekać co inni mają do zaoferowania”.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.