HP Slate tylko dla przedsiębiorców

HP Slate wyłącznie dla przedsiębiorstw

Jeden z wiceprezydentów HP poinformował, że tablet HP Slate z systemem Windows 7 będzie skierowany wyłącznie do klientów biznesowych.

Wiemy już na pewno, że projekt HP Slate – tabletu z systemem Windows 7 – nie został całkowicie zaniechany przez największego producenta komputerów, a jedynie zamrożony. Nie będzie jednak dostępny dla masowego odbiorcy, jako że Todd Bradley, wiceprezydent grupy systemów osobistych w firmie HP, poinformował świat o tym, że Slate skierowany będzie wyłącznie na rynek biznesowy. Premiera tabletu ma nastąpić tej jesieni. Wygląda więc na to, że PalmPad będzie jak dotąd jedynym urządzeniem typu tablet, skierowanym na segment mainstream.

Przypomnijmy, że HP Slate wyposażony jest w 8,9-calowy ekran dotykowy, procesor Intel Atom z zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwie kamery i preinstalowany system operacyjny Windows 7.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.