Asus Eee Pad - jeden z nadchodzących tabletów z systemem Windows

Microsoft: tablety z Windows 7 pojawią się jeszcze w tym roku

Steve Ballmer poinformował podczas swojego wystąpienia na Windows Partner Conference, że tablety z systemem Windows 7 na pokładzie pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.

Podczas swojego wystąpienia na konferencji Windows Partner Conference, która odbywa się w Waszyngtonie, dyrektor generalny Microsoftu, Steve Ballmer, poinformował świat, że duża liczba znanych producentów już przygotowuje swoje tablety z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows 7. Premiera pierwszej fali urządzeń planowana jest na koniec 2010 roku. Wśród producentów, którzy pracują nad tabletami z systemem Microsoftu, są: Samsung, Dell, Asus, MSI, Lenovo, Toshiba oraz Sony. Wiadomo również, że urządzenia cechować będzie różnorodność kształtów i rozmiarów.

Wciąż nie wiadomo, jak sprawa ma się z firmą HP, która najpierw miała wprowadzić na rynek tablet z Windows 7, ale wkrótce po ogłoszeniu tych planów zakupiła firmę Palm i jej system operacyjny WebOS, który teraz jest centrum uwagi największego producenta komputerów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.