Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door

Najtańszy telefon Dual SIM na rynku

Na rynek trafia nowy telefon myPhone 3010 Classic, który ma być najtańszym modelem na rynku, oferującym dwa sloty na karty SIM.

Atrakcyjna cena modelu 3010 nie oznacza wcale ubogiej funkcjonalności. Telefon oprócz sprawnej i intuicyjnej obsługi dwóch kart SIM, odtwarza pliki audio i video w kilku wybranych formatach i posiada radio FM z funkcją nagrywania audycji. Na wyposażeniu myPhone 3010 CLASSIC znajdziemy też dyktafon, kalendarz, organizer, czytnik e-booków, kalkulator, stoper i kilka gier. Złącze kart pamięci micro SD pozwoli lepiej wykorzystać multimedialne możliwości urządzenia.

Obudowa myPhone 3010 Classic została wykonana z twardego plastiku. Jej tylna część posiada wiele drobnych przetłoczeń ułatwiających pewne trzymanie telefonu w dłoni. Z boku obudowy znajduje się włącznik latarki diodowej, ułatwiający korzystanie z tej dodatkowej funkcji.

Na wyposażeniu myPhone CLASSIC jest akumulator litowo-jonowy o pojemności 1050 mAh. Umożliwia on do 6 dni pracy urządzenia w stanie czuwania lub do 6 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia – 179 złotych brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.