Napędy SSD S596 Turbo

Napęd Turbo SSD z prędkością odczytu danych 260 MB/s

Firma A-Data dodaje do swojej oferty nową serię napędów SSD o nazwie S596 Turbo Drive, które oferują prędkość odczytu danych na poziomie 260 MB/s.

Napędy SSD z serii S596 Turbo, skonstruowane przez firmę A-Data będą pierwszymi modelami, wyposażonymi w kontroler JMicron JMF616, dzięki czemu są w stanie osiągać prędkości odczytu danych na poziomie 260 MB/s oraz zapisywać dane z prędkością do 210 MB/s. Na początek, A-Data proponuje cztery pojemności swoich nowych napędów – 32, 64, 128 i 256 GB. Wszystkie wspierają zarówno polecenie Windows 7 TRIM, aby zredukować czas ładowania się systemu, jak również technologię wear-levelling.

Napędy z serii S596 Turbo wyposażone są w dwa rodzaje złączy – SATA 3.0 Gbps oraz mini-USB, dzięki czemu są one uniwersalne – mogą pracować jako dyski zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nie ma jeszcze informacji na temat cen i dostępności nowych napędów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.