Nie będzie abonamentu na Call of Duty

Activision Blizzard coraz chętniej myśli o abonamencie za wielooosobową grę w Call of Duty. Wydawnictwo zapewniło jednak, że były to tylko rozważania, a nie żadne realne plany.

Ostatnie kilka tygodni były bardzo emocjonujące dla fanów serii Call of Duty, głównie dzięki plotkom o abonamencie na Call of Duty, za które niejednokrotnie był odpowiedzialny Bobby Kotick, czyli prezes wydawnictwa. Plotki te zostały na szczęście (a może niestety?) rozwiane przez pracowników studia Infinity Ward. Oświadczenie jest bardzo krótkie: „Krążą plotki o abonamencie na Modern Warfare 2. Oficjalnie: nikt nie musi płacić za grę wieloosobową w WOC czy MW2 i nie będzie nigdy musiał”.

To samo twierdzi studio Treyarch, które właśnie tworzy nową odsłonę serii Call of Duty. – Nie, nie będziesz musiał płacić za grę wieloosobową w Black Ops, czas zgnieść tę plotkę – czytamy na Twitterze.

Call of Duty: Black Ops, które ma pojawić się w sprzedaży już na jesieni, już teraz ma ponad 300 000 nabywców w Ameryce Północnej w systemie pre-order.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.