Obrotowe głośniki w kinie domowym LG HB45E

Nowe kino odtwarza pliki w formatach DivX i MKV oraz obsługuje protokoły DLNA i CIFS, co pozwala zsynchronizować zestaw audio z innymi urządzeniami multimedialnymi w domu.

Kino domowe LG HB45E zostało wyposażone w obrotowe głośniki główne, które można ustawić pod dowolnym kątem w pionie. Daje to możliwość dostosowania wrażeń akustycznych do indywidualnych potrzeb. Doskonałe brzmienie ma gwarantować natomiast funkcja Galeria Dźwięków LG z siedmioma ustawieniami korektora.

Nowe kino domowe LG daje możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dzięki Netcast Entertainment Access użytkownicy HB45E mogą w każdej chwili sięgnąć do ulubionych klipów wideo z serwisu YouTube, sprawdzić prognozę pogody na AccuWeather.com czy obejrzeć galerie zdjęć na Google Picasa. Funkcja BD Live 2.0 pozwoli im także wygodnie pobierać treści z witryn poświęconych filmom i muzyce.

Zestaw LG HB45E obsługuje także sieć DLNA (Digital Living Network Alliance) i protokół CIFS (Common Internet File System), dzięki którym użytkownicy mogą łączyć się bezprzewodowo z dyskami zewnętrznymi, komputerami oraz aparatami cyfrowymi włączonymi do sieci domowej.

Zaletą kina domowego LG HB45E jest również stacja dokująca, która użytkownikom iPhone’ów oraz iPodów pozwoli szybko i wygodnie odnaleźć wybrane pliki w pamięci telefonu i odtwarzacza, a następnie odtworzyć je za pomocą kina o mocy 400 W.

Dwa główne głośniki umieszczone zostały na czarnych podstawach, a ich maskownice wykonano z perforowanych arkuszy metalowych.

Zestaw kina domowego LG HB45E jest już dostępny na polskim rynku w cenie detalicznej brutto 1 999zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.