Sega ma w nosie konsolowych graczy (aktualizacja!)

Wydawnictwo Sega zapowiedziało koniec wsparcia dla konsolowej wersji Aliens vs Predator. Łatki, poprawki i dodatki będzie otrzymywała wersja tylko pod system Windows.

Znalazłeś jakąś usterkę w grze Aliens vs Predator, która wymaga łatki? No cóż, jeżeli posiadasz wersję dla Xboksa 360 i PlayStation 3 to nie licz na żadnego patcha. Firma Sega zapowiedziała, że nie będzie już wydawać łatek poprawiających błędy dla konsolowej edycji tej gry. Nie pojawi się też żaden dodatek. Jedyna wspierana wersja to ta dla Windows.

Osoba, która pod nickiem Clumsyorchid opublikowała tę wiadomość na oficjalnym forum Segi, obiecała, że spróbuje przekonać szefostwo do zmiany stanowiska, gdyż zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania na poprawki i rozszerzenia. Zastrzega jednak, że ponoć ta decyzja jest już nieodwołalna.

Aktualizacja: Dodatki DLC będą się dalej ukazywać i nigdy nie było planów zaprzestawania ich wydawania. Informacja ta została błędnie przekazana na oficjalnym forum gry. Łatki nie pojawią się jednak dla wersji konsolowej tej gry.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.