Słuchawki w stylu graffiti

Empire Brands wprowadził nową kolekcję słuchawek, inspirowaną stylem graffiti. Noszą one znaczące nazwy: Chill, Reverb i Tour.

Słuchawki wykonano z wytrzymałego plastiku, dodano też poduszki o wysokim standardzie, zapewniające wygodę podczas wielogodzinnego słuchania. Wszystkie modele wyposażono w kabel o długości 1.2 metra, aby zapewnić użytkownikowi komfort i elastyczność podczas słuchania muzyki w trakcie marszu. Wtyczki słuchawek pokryto natomiast złotem, aby zapobiec korozji i umożliwić jak najlepszy odbiór sygnału dźwiękowego.

Każdy z modeli czymś się wyróżnia, ale dominującą różnicą jest tu wzornictwo. Model Chill można kupić w kolorze złotym, białym i czarnym. Kosztuje 15$. Typ Reverbs, odwołujący się do miejskiego, ulicznego designu, posiada lepsze od innych modeli, basowe brzmienie. Jego cena wynosi 30$. Natomiast linia Tour dostępna jest w cenie 20$.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.