Karty microSIM są wykorzystywane m.in. przez najnowsze urządzenia Apple'a - iPada i iPhone'a 4

Standard microSIM już w sieci Era

Od 20 lipca sieć Era wprowadza do swojej oferty nowy standard karty SIM 3FF - microSIM, która pomimo mniejszych wymiarów, gwarantuje taką samą funkcjonalność, jak tradycyjna karta SIM w formacie 2FF.

Cechą charakterystyczną nowych SIM-ów, oferowanych przez sieć Era, jest możliwość wyboru przez użytkownika formatu karty. Specjalnie przygotowany zestaw tzw. plug-in umożliwia „wyłamanie” z niego karty w obu standardach, zarówno microSIM, jak i w dotychczasowym formacie 2FF. Jeżeli klient rozpocznie korzystanie z karty SIM w dotychczasowym standardzie, będzie mógł w dowolnym momencie zmniejszyć jej format do wielkości microSIM. Dodatkowo, po zastosowaniu specjalnego adaptera, dostępnego w wybranych punktach sprzedaży sieci Era, klienci będą mogli używać kart w mniejszym formacie z telefonami przystosowanymi do formatu 2FF.

Karty MicroSIM oferowane będą zarówno klientom wymieniającym swoje dotychczasowe karty SIM, jak i tym, którzy chcą skorzystać z nowej aktywacji. Będzie on dostępny we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży sieci Era.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.