Tablet z dwoma systemami – Android oraz Windows

Firma Witstech przedstawia swoją propozycję dla segmentu tabletów. 7-calowy tablet A81-E posiada zarówno system Google Android 2.1, jak również platformę Windows CE 6.0.

W ostatnich miesiącach tabletów na rynku nigdy za wiele, dlatego mało znana firma Witstech wprowadza swoje własne urządzenie dla tego segmentu. Model o oznaczeniu A81-E pozwoli użytkownikom uruchomić zarówno system operacyjny Google Android 2.1, jak również Windows CE 6.0, dzięki czemu można skorzystać z szeregu aplikacji Google’a, jak również mobilnego pakietu Microsoft Office.

Tablet wyposażony jest ponadto w procesor ARM Cortex-A8 z taktowaniem 600 MHz, 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, łączność WiFi 802.11 b/g oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Co więcej, urządzenie odtworzy wiele formatów wideo, w tym MPEG2, MPEG4 oraz H.264.

Tablet Witstech A81-E dostępny jest w cenie 200 dolarów (ponad 700 złotych), a za dodatkową opłatą 15 dolarów, można dołączyć do wyposażenia odbiornik GPS.

Powiązane treści:

Najlepszy tablet dla dzieci.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.