Filmy DVD w jakości zbliżonej do Full HD - to oferuje nowy telewizor LG

Telewizor HDTV z upscalingiem słabej jakości materiałów do Full HD

LG prezentuje nowy, 23-calowy telewizor LCD z podświetleniem LED, wyposażony w układ "Super Resolution", który podrasuje jakość i rozdzielczość słabych materiałów multimedialnych.

Telewizor o oznaczeniu E2350VR jest podświetlany diodami LED i oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Nie każdy jednak ma pieniądze i możliwość kupowania filmów w jakości HD na dyskach BD czy zamówienia sobie telewizji cyfrowej w jakości HD. Dlatego LG wyposażyła swój nowy, 23-calowy telewizor w układ „Super Resolution”, który zapewni upscaling słabej jakości materiałów multimedialnych w taki sposób, aby dobrze się prezentowały na wyświetlaczu o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Urządzenie oferuje ponadto czas odpowiedzi na poziomie 5 milisekund, jasność na poziomie 250 nitów (cd/m2), współczynnik kontrastu 5000000:1, złącza D-Sub, DVI i HDMI oraz funkcję dzielenia ekranu. W czasie pracy pobiera natomiast 28W mocy.

Telewizor LG E2350VR dostępny będzie na rynku europejski w cenie 249 euro (ponad 1100 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.