NASA Moonbase Aplha

Trójwymiarowa, bezpłatna gra od NASA

Na platformie Steam można już zagrać w najnowszą grę 3D, wydaną przez agencję NASA. Gracz wcieli się w kosmonautę, przebywającego w fikcyjnej bazie na Księżycu.

Agencja NASA udostępnia za pomocą platformy Valve Steam swoją pierwszą trójwymiarową grę, stworzoną w ramach projektu NASA Learning Technologies. Gra o nazwie Moonbase Alpha i jak sama nazwa wskazuje, przenosi użytkownika na odległość 384403 kilometrów od Ziemi, w fikcyjne realia księżycowe, gdzie gracz będzie mógł zwiedzić jedynego, naturalnego satelitę Ziemi. Głównym celem gracza będzie akcja ratownicza, a konkretniej przywrócenie obiegu tlenu w bazie, po tym jak deszcz meteorów zniszczył systemy podtrzymujące życie na Księżycu. Gracz musi rozlokować różnego rodzaju zasoby, jak roboty czy narzędzia naprawcze. Co ciekawe, w grę można zagrać zarówno samemu, jak i z przyjaciółmi, dzięki trybowi multiplayer. Grę możecie pobrać za darmo z tej strony

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.