Microsoft Windows Phone 7 coraz bliżej

Wersja beta Windows Phone 7 SDK do pobrania

Microsoft wciąż ciężko pracuje nad narzędziami deweloperskimi dla mającego mieć niebawem premierę systemy Windows Phone 7. Właśnie zaprezentowano ich wersję rozwojową.

Wersja beta zestawu narzędzi programistycznych dla Windows Phone 7 jest już dostępna do pobrania. Dzięki niej programiści mogą przyspieszyć prace nad aplikacjami, które mają działać pod tym systemem i być może wyrobić się do premiery, która ma nastąpić jeszcze w tym roku. Mimo, iż to tylko wersja beta, daje obraz tego, czego możemy się spodziewać po końcowej edycji SDK.

Microsoft roześle też programistom działające prototypy telefonów z wgraną obecną rozwojową kompilacją Windows Phone 7. A przynajmniej tym, którzy się o taki prototyp ubiegali. Wysyłka ma się rozpocząć w przyszłym tygodniu.

Aby się zarejestrować jako programista, należy odwiedzić tę witrynę. Aby ubiegać się o prototyp, należy dodatkowo posłać maila na adres [email protected] z imieniem i nazwiskiem, nazwą firmy (opcjonalne), adresem i opisem projektowanej aplikacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.