Przekonaj się, jak wygląda produkcja Blizzarda po 12 latach spędzonych na wakacjach!

[FILM] Zobacz, jak wygląda Starcraft II w akcji!

CHIP jako jedna z pierwszych redakcji na świecie przetestowała najnowszą grę Blizzarda. 12 lat po pierwszej części Starcrafta mieliśmy okazję przekonać się czy warto było czekać!

12 lat. Starość nie radość! Kto grał w pierwszą część superprodukcji pamięta zapewne zarwane noce, niezdane egzaminy i ciężkie dni w pracy. Czy te wspomnienia powrócą? Już teraz możecie się o tym przekonać oglądając wideorecenzję! Zdania naszych recenzentów były podzielone. Redaktor CHIP, Rafał Frąckiewicz mówił o grze, jakby był świadkiem zmartwychwstania. Oto bowiem niczym feniks z popiołów odradza się Starcraft. Ten sam, ale jednak inny. Według Rafała, główne zmiany dotyczą grafiki. Inaczej uważał redaktor CHIP Online, Tomasz Domański, jednak  jak sam przyznał – jest miłośnikiem wszystkich gier „Zamieci”. Jako wielki plus wyróżnił warstwę fabularną, ulepszą grafikę i fenomenalny Battle.net.

Wyróbcie sobie własne zdanie na ten temat! Możecie już teraz pobiec do sklepu lub obejrzeć najpierw naszą wideorecenzję i przekonać się czy warto! Zapraszamy do oglądania!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.