Wytykania palcami przez Apple’a ciąg dalszy

Apple kontynuuje odwracanie uwagi od problemów z iPhone'em 4, wskazując telefony, które również mają pewne problemy z odbiorem sygnału.

Apple nie poprzestało na konferencji prasowej, jeśli chodzi o wskazywanie innych telefonów poza iPhone’em 4, które mają problemy z odbiorem sygnału. Firma uruchomiła witrynę internetową, na której pokazuje, jak telefony innych marek również mają gorszą wydajność, jeśli chodzi o odbiór sygnału, jeśli chwycone w nieodpowiedni sposób. Zabawne jest to, że dodawane są modele telefonów dopiero wtedy, jak konkurent zbyt mocno podrwi z Apple’a w swoich reklamach. Tak też się stało z Droid X Motoroli, która właśnie została dodana do „katalogu” firmy z Cupertino.

Na załączonej prezentacji widać, jak Droid X gubi zasięg, chwycona w nieodpowiedni sposób. Warto pamiętać, że Droid X jest lansowany przez media jako najlepsza przeciwwaga dla palmofonu Apple’a…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.