Zaproszenia do beta-testów Office’a 2011 rozesłane

Jeżeli zapisałeś się do beta-testów pakietu Office 2011 dla Mac OS X sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Microsoft rozpoczął rozsyłanie zaproszeń do instalacji kompilacji 100709.

– Office for Mac 2011 beta to zamknięty program, co oznacza, że WSZYSTKIE narzędzia Office 2011 i ich możliwości są poufne i własnością Microsoftu. Uczestnicząc w programie wyrażasz zgodę na nieujawnianie w druku, eterze, formie cyfrowej, publikacji internetowej, portalu społecznościowym, blogu lub werbalnie żadnych informacji aż do czasu premiery produktu – czytamy w mailu z zaproszeniem. Ostre słowa, biorąc pod uwagę fakt, że beta-testy mają pomóc firmie Microsoft wyeliminować błędy ze swojego produktu.

Główne zmiany, jakie zapowiedział Microsoft w stosunku do poprzedniej wersji dla Maka, to nowy interfejs, dodanie Outlooka do pakietu, możliwość wspólnego edytowania dokumentów i integracja z aplikacjami webowymi. Ma być do kupienia jeszcze w tym roku.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.