Zdecyduj o losach bohatera Gears of War 3 i pomóż dzieciom w potrzebie

Epic Games zorganizowało konkurs, który ma zdecydować o losach trzeciego z braci Carmine, charakterystycznych postaci z Gears of War. Wpływy z konkursu zostaną przekazane na cele charytatywne.

29 lipca ruszą dwie kampanie „wyborcze”, które mają zadecydować o losie trzeciego z braci Carmine w fabule Gears of War 3. Poprzedni, czyli Anthony i Benjamin, skończyli niezbyt dobrze, tragicznie ginąc w walce z bezwzględną Szarańczą. Clayton jednak, być może, przeżyje.

Kampanie Save Carmine i Carmine Must Die zdecydują o dalszych losach pechowej rodziny. Głosować można poprzez Xbox LIVE, kupując tam koszulkę dla naszego awatara z logo odpowiedniej kampanii. Oprócz tego, głosy będą zbierane na tegorocznej imprezie Comic-Con, gdzie będzie można kupić prawdziwą koszulkę.

Zyski z całej akcji zostaną przekazane organizacji Child’s Play, która walczy o poprawienie warunków życia dzieci na całym świecie.

Źródło: GRY-OnLine.pl
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.