Czy na gwiazdkę dostaniemy mniejszego iPada?

7-calowy iPad jeszcze w tym roku?

Według najnowszych plotek, jakie krążą po Internecie, Apple najprawdopodobniej wprowadzi na rynek mniejszego, 7-calowego iPada jeszcze przed końcem 2010 roku.

Jak donosi tajwańska gazeta Economic Daily News, Apple być może przygotowuje premierę 7-calowego iPada na okres świąteczny 2010 roku. W celu uwiarygodnienia tej informacji należy podać, że owy dziennik był pierwszą gazetą, która poprawnie oceniła, iż iPad będzie tabletem, a nie netbookiem. Według gazety, dostawcą 7-calowych ekranów będzie tajwański producent Chimei Innolux, który skorzysta z technologii paneli IPS, podobnie jak w przypadku pierwszego modelu tabletu Apple’a. Technologią multidotyku ma zająć się natomiast Cando Corp, a montażem urządzeń – znana firma Compal Electronics.

Warto wspomnieć, iż żadna z wyżej wymienionych firm nie potwierdza tych doniesień. Apple oczywiście również nie komentuje plotek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.