Co kryje w sobie edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed: Brotherhood?

Ubisoft ujawnił więcej informacji na temat zawartości pudełka edycji kolekcjonerskiej – poza standardowymi gadżetami gracz otrzyma... pudełko z wyskakującą lalką arlekina?

Już niedługo, a konkretniej 16 listopada, odbędzie się premiera najnowszej propozycji Ubisoft’u – Assassin’s Creed: Brotherhood na konsole PS3 i Xbox 360. Grupa największych miłośników (niestety tylko tych, którzy mają PS3 i mieszkają w USA), którzy zamówili już edycję kolekcjonerską, będą mogli cieszyć się trybem multi-player 3 dni przed światową premierą.

A co w kolekcjonerskim pudełku otrzymają inni fani? Poza standardowymi dodatkami dla tego typu edycji dodatkami: mapą akweduktu, Hal Trajana i całego Rzymu, gdzie rozgrywają się przygody Ezio Auditore da Firenze, artbookiem, płytami z „making-of” i oficjalnym soundtrack’iem zwiastunami i ekskluzywnymi materiałami dotyczącymi nadchodzącego komiksu Assassin’s Creed, fani otrzymają pudełko z wyskakującą lalką arlekina (lub któregoś z bohaterów).

Cena edycji kolekcjonerskiej ma wynosić 100$.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.