Dotykalska i płaska tajemnica Microsoftu

Microsoft wypuścił do sieci dwa zdjęcia tajemniczego, nieopisanego urządzenia, którego premiera ma być wkrótce. Ktokolwiek się domyśla o co może chodzić?

Oficjalny twitterowy profil Microsoft Hardware wczoraj pokazał dwa zdjęcia tajemniczego urządzenia Microsoftu. Fotki są na tyle oszczędne, że właściwie nie wiadomo co mogą przedstawiać. Widać tylko tylną obudowę koloru czarnego. Nie sposób określić nawet rozmiaru urządzenia. By nas jeszcze podrażnić, dodano tylko tajemniczy opis „Dont’ be so touchy…flat is where it’s at”. Dosłownie się tego przetłumaczyć nie da: „Nie bądźcie tacy wrażliwi i dotykalscy, płaskie to jego domena”.

Smartfon z Windows Phone 7? Nowy odtwarzacz Zune? Tablet? Na to szczególnie ostrzy zęby Microsoft, ale pamiętajmy, że Microsoft Hardware jak dotąd zajmował się tylko peryferiami. Może więc konkurencja dla Magic Pada? Wiemy tyle, co i wy, więc pobawmy się wspólnie w zgadywanie (w komentarzach). Wkrótce mamy dostać więcej zdjęć.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.