Czy Nintendo Wii 2 będzie oferowało rozrywkę w jakości HD?

Druga generacja konsoli Wii zadebiutuje w 2011 roku

Pełna sukcesów i pochwał konsola Nintendo Wii wreszcie doczeka się swojej następczyni - już w przyszłym roku. Czy możemy spodziewać się rozrywki w jakości HD?

Chociaż pierwsze informacje na temat drugiej generacji konsoli do gier Nintendo Wii pojawiły się już pod koniec października 2009 roku, to do tej pory japoński producent nie udostępnił żadnych informacji na jej temat. Tym razem jest podobnie, zatem znów jesteśmy skazani na plotki i niepotwierdzone wieści, które notabene pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami. Otóż konsola Wii 2 ma trafić na rynek na początku 2011 roku i ma odtwarzać materiały w rozdzielczości Full HD przy pomocy zintegrowanego napędu Blu-ray. Jeśli Nintendo będzie w stanie zachować niesamowitą grywalność i ogólną charakterystykę dotychczasowej rozgrywki, przenosząc ją jednocześnie w świat High Definition, wróżymy japońskiemu producentowi jeszcze większy sukces, niż przy okazji premiery jej pierwszej konsoli Wii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.