Fallout: New Vegas nie pozwoli na eksplorację świata po ukończeniu głównego questu

Zdaniem twórców Fallout: New Vegas, poprzednia część gry miała zasadniczą wadę: po jej ukończeniu można było dalej poznawać jej wirtualny świat, który nijak miał się do zakończenia fabularnego. W New Vegas będzie inaczej.

Fallout: New Vegas nie umożliwi grania po ukończeniu wątku fabularnego. Zdaniem Obsidian, twórców gry, to była jedna z dużych wad Fallouta 3. Faktycznie, po ukończeniu głównego questu napisy końcowe sugerowały wielkie zmiany na Pustkowiach. Tymczasem po obejrzeniu napisów wracaliśmy do tych samych lokacji, czując, że zakończenie jest nieco abstrakcyjne.

Fallout: New Vegas nie zademonstruje nam jednak rewolucji i nie pokaże zupełnie nowej mapy. Gra po prostu… uniemożliwi dalszą zabawę. Po napisach końcowych wrócimy do głównego menu. Twórcy zapewniają, że zakończenie jest na tyle dobre, że ten krok jest w pełni uzasadniony. Pozostaje wierzyć na słowo…

Źródło: GRY-OnLine.pl
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.